Menu
Sepet

Hakkımızda

 

HAKKIMIZDA

5n1k Psiko-Akademi Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Ticaret Limited Şirketi, 2014 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Bilimsel bilgi ve yöntemler ile mesleki bilgi, birikim, deneyim, ahlaki ve insani değerleri esas alarak, danışanlarının sorunlarını çözüme kavuşturmakta ve meslektaşlara yönelik geliştirici eğitimler yürütmektedir. Kurumumuzda Klinik Psikolog Dr., Uzman Klinik Psikologlar, Psikologlar ve Psikolojik Danışmanlar bulunmaktadır. 

Kurum bünyemize 2018 yılında Fikir, Sanat, Edebiyat ve Psikoloji’ye dair içerikler ürettiğimiz 46’lık Dergi’yi ekledik. 2021 yılında haybeden.com üzerinden online satışlara başladık.

Haybeden.com birbirinden farklı içeriğiyle çok yönlü hizmet sunmayı hedefleyen bir oluşum. Bu oluşumda; kendi yayımlarımız olan ve entelektüel bağlamda doyurucu dergi ve kitaplar, PsikoTalk gibi eğlendirirken düşündüren etkinliklerin biletleri, psikoloji, iletişim vb. konularıyla insana dair her şeyi barındıran online atölyelere katılım kodları ve daha birçok ilgi çekici çalışma, etkinlik ve yayımlar bulunuyor. Amacımız; bunca doyurucu etkinlik ve yayımlara HAYBEDEN ulaşmanız.